2018' Audi A6 photo #1
2018' Audi A6 photo #2
2018' Audi A6 photo #3
2018' Audi A6 photo #4
2018' Audi A6 photo #5
5 foto

2018' Audi A6

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€21,990
Publikuar 9 Prill 2024ID: eoNdrL

Information from the owner

Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Komente të shitësit rreth 2018' Audi A6

❗️Okazion ❗️
Audi A6 35TDI
Viti 2018
Bejm dhe ndrime me makine te vogel
✅135.000km te vetat (kontrollojeni ku te doni)
✅Motorri: 3.0 TDI
✅Makina me liber servisi
✅Makine e pa aksidentuar asnjeher
✅Goma te reja 100%
✅Karburanti: Nafte
✅Kambio: Automatike
✅Targa dhe Sigurancion
✅Xhamat e zinje me leje (5vjet e paguar)
❇️Ndezje - Fikje me Buton Start-Stop
❇️KEYLESS GO
❇️Baxho Xhami
❇️Kamera Parkimi
❇️Sallon Lekure e Zeze Giendie Perfekte
❇️Sendiljet e Para Elektrike + Ngrohje
❇️Sendiljet Para me Suport Trupi
❇️Sendilia e Shoferit me Memorie
❇️Eco Auto Start-Stop (fiket ne semafor)
❇️Driving Select (Efficiency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual)
❇️Auto HOLD
❇️Sensor Parkimi
❇️Sistem Navigimi
❇️Kompjuter Bordi
❇️Kroskot me Ekran Digital
❇️Cruise Control
❇️Limitor Shpeitesie
❇️Fener Full Matrix
❇️Stopa LED
❇️Klima 2 Zona
❇️Sensor Dritash
❇️Sensor Shiu
❇️Pasqyra me Palosie + Elektrike
❇️Pasqyra me Ngrohje
❇️Xhama Elektrik
❇️ESP ABS
🔰Dhe shume opsione te tjera…
Makina eshte ne gjendje perfekte e sapoardhur nga jasht e gatshme per tu kontrolluar nga ju ku te deshironi ju
Cmimi 21.990€

Support Ukraine