Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi A6

€14,500
2014' Audi A6 photo #1
2014' Audi A6 photo #2
2014' Audi A6 photo #3
2014' Audi A6 photo #4
2014' Audi A6 photo #5
2014' Audi A6 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

2014 AUDI A6 3.0 TDI 🔥QUATTRO🔥
- 116.000km te certifikuara ✅
- Motorri 3.0 Nafte
- Kambio automatike
- Quattro 4x4
- Fenere MATRIX Full LED adaptive
- Radare per auto pilot (mban distancen nga makina para dhe e ndjek sipas shpejtesise se percaktuar)
- Keyless Go (Hapje Mbyllje Ndezje pa celes)
- Bagazhi me mbyllje me buton
- Sedile me memorje
- Sedile elektrike me ngrohje
- Tavan me hapese xhami
- Kamera te pasme parkimi
- Sensore parkimi
- AUDI MMI PLUS
- Navigator i madh
- Bluetooth, CD/DVD, MP3, SD CARD
- Stopa LED
- Auto Start Stop (fiket ne semafor)
- Frena dore elektrike dhe automatike
- Goma te reja
Ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove.
CMIMI: 14,500€

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 20 Tetor 2023
Support Ukraine