Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi A6

€14,500
2014' Audi A6 photo #1
2014' Audi A6 photo #2
2014' Audi A6 photo #3
2014' Audi A6 photo #4
2014' Audi A6 photo #5
2014' Audi A6 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

2014 AUDI A6 3.0 TDI 🔥QUATTRO🔥
- 116.000km te certifikuara ✅
- Motorri 3.0 Nafte
- Kambio automatike
- Quattro 4x4
- Fenere MATRIX Full LED adaptive
- Radare per auto pilot (mban distancen nga makina para dhe e ndjek sipas shpejtesise se percaktuar)
- Keyless Go (Hapje Mbyllje Ndezje pa celes)
- Bagazhi me mbyllje me buton
- Sedile me memorje
- Sedile elektrike me ngrohje
- Tavan me hapese xhami
- Kamera te pasme parkimi
- Sensore parkimi
- AUDI MMI PLUS
- Navigator i madh
- Bluetooth, CD/DVD, MP3, SD CARD
- Stopa LED
- Auto Start Stop (fiket ne semafor)
- Frena dore elektrike dhe automatike
- Goma te reja
Ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove.
CMIMI: 14,500€

  • 069Show phone
  • Durres
  • 20 October 2023
Support Ukraine