Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2013' Audi A6

€17,000
 • 2013 Audi A6 në Durrës, Shqipëri
 • 2013 Audi A6 në Durrës, Shqipëri - 2
 • 2013 Audi A6 në Durrës, Shqipëri - 3
 • 2013 Audi A6 në Durrës, Shqipëri - 4
 • 2013 Audi A6 në Durrës, Shqipëri - 5
 • 2013 Audi A6 në Durrës, Shqipëri - 6
 • 2013 Audi A6 në Durrës, Shqipëri - 7
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 141000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 141.000
✔ Ngjyra: e bardhe
✔ Opsionet shtese: Full Extra, Start Stop, Keyless go, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Fenere Matrix, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje me Memorie, Baxha, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 17.000€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Tregoni telefonin
 • NRG Motors
 • Durrës
 • 24 Gusht 2021