Report This Ad!
Bookmark This

2013' Audi A6

€17,000
 • 2013 Audi A6 in Durres, Albania
 • 2013 Audi A6 in Durres, Albania - 2
 • 2013 Audi A6 in Durres, Albania - 3
 • 2013 Audi A6 in Durres, Albania - 4
 • 2013 Audi A6 in Durres, Albania - 5
 • 2013 Audi A6 in Durres, Albania - 6
 • 2013 Audi A6 in Durres, Albania - 7
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 141000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A6 3.0 TDI
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 141.000
✔ Ngjyra: e bardhe
✔ Opsionet shtese: Full Extra, Start Stop, Keyless go, Kamera dhe sensor parkimi, Navi, Fenere Matrix, Sallon lekure, Sedilje me Ngrohje me Memorie, Baxha, etj.
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 17.000€
✔ Telefon: +355692497771

 • 069Show phone
 • NRG Motors
 • Durres
 • 24 August 2021