Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2009' Audi A6

€8,500
6 foto
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi Viti 2009 naft 3.0 nuk e kap taksa lluksit esht super full full me ekstrat opsionet te gjitha sherbimet e bera vaj filtra Goma te reja cmimi 9500 euro pranoj dhe nderrim me ndo nje makin ke vlera 3 mij euro jo me shum ju lutem kontakt serioz flm

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Maj 2022