Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Audi A6

€8,500
6 photos
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi Viti 2009 naft 3.0 nuk e kap taksa lluksit esht super full full me ekstrat opsionet te gjitha sherbimet e bera vaj filtra Goma te reja cmimi 9500 euro pranoj dhe nderrim me ndo nje makin ke vlera 3 mij euro jo me shum ju lutem kontakt serioz flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 6 May 2022