Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Audi A6

€6,500
2007' Audi A6 photo #1
2007' Audi A6 photo #2
2007' Audi A6 photo #3
2007' Audi A6 photo #4
2007' Audi A6 photo #5
2007' Audi A6 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 1 javë më parë
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

🏆SHITET🏆
🚙- Audi A6📅-2007
⚙️- 221.000 KM
⛽️-2.4 Benzin/Gas
🕹-Automatike
🎬-Me dogane te paguar
💶-6500 Euro

📌-Lagja 14 Shkozet/Durres Posta Nishtulles
➡️QUATTRO
➡️Makina esht ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike
➡️Kamio Automatike
➡️Viti 2007
➡️Motorr 2.4 Benzin/Gas
➡️Impianti i montuar ne Gjermani
➡️Me xenon
➡️Frena elektrike
➡️ 4 Xhama elektrik
➡️Komando ne timon
➡️Cels me pult
➡️Pasqyra Elektrike
➡️Tapiceri Lekure Bezhe
➡️Tapiceri shum te paster
➡️Sensor shiu
➡️Drita automatike
➡️Limitator
➡️Goma me disqe ne gjendje te mir
➡️Ekran te madh,Radio,Cd,Aux,USB
➡️Kondicioner
➡️Gati per cdo lloj prove

Support Ukraine