Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Audi A6

€6,500
2007' Audi A6 photo #1
2007' Audi A6 photo #2
2007' Audi A6 photo #3
2007' Audi A6 photo #4
2007' Audi A6 photo #5
2007' Audi A6 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 16 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

🏆SHITET🏆
🚙- Audi A6📅-2007
⚙️- 221.000 KM
⛽️-2.4 Benzin/Gas
🕹-Automatike
🎬-Me dogane te paguar
💶-6500 Euro

📌-Lagja 14 Shkozet/Durres Posta Nishtulles
➡️QUATTRO
➡️Makina esht ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike
➡️Kamio Automatike
➡️Viti 2007
➡️Motorr 2.4 Benzin/Gas
➡️Impianti i montuar ne Gjermani
➡️Me xenon
➡️Frena elektrike
➡️ 4 Xhama elektrik
➡️Komando ne timon
➡️Cels me pult
➡️Pasqyra Elektrike
➡️Tapiceri Lekure Bezhe
➡️Tapiceri shum te paster
➡️Sensor shiu
➡️Drita automatike
➡️Limitator
➡️Goma me disqe ne gjendje te mir
➡️Ekran te madh,Radio,Cd,Aux,USB
➡️Kondicioner
➡️Gati per cdo lloj prove

  • 069Show phone
  • Durres
  • 28 August 2023
Support Ukraine