Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Audi A6

€6,300
3 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

shitet audi a6 benzine gaz.me letra per nje vit.kolaudim per 2 vite.me te gjitha sherbimet e bera.4 goma te reja.4 amortizator te ri.vaj motorri dhe kamjo te nderruara shum e paster.xhamat para mbrapa me leje.6300 euro i diskutushem

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 16 Mars 2023
Support Ukraine