Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Audi A6

€6,300
3 photos
Age: 18 years
Mileage: 25000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

shitet audi a6 benzine gaz.me letra per nje vit.kolaudim per 2 vite.me te gjitha sherbimet e bera.4 goma te reja.4 amortizator te ri.vaj motorri dhe kamjo te nderruara shum e paster.xhamat para mbrapa me leje.6300 euro i diskutushem

  • 067Show phone
  • Durres
  • 16 March 2023
Support Ukraine