2015' Audi A4 photo #1
2015' Audi A4 photo #2
2015' Audi A4 photo #3
2015' Audi A4 photo #4
2015' Audi A4 photo #5
2015' Audi A4 photo #6
6 foto

2015' Audi A4

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,999
Publikuar 27 Mars 2024ID: f44Ytp

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 95000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2015' Audi A4

ℹ️AUDI A4 35 TDI S-LINE
ℹ️VITI 2016
ℹ️FUQIA MOTORRIKE 2.0 DIESEL
ℹ️KAMBIO AUTOMAT 7G
ℹ️159.500 KM (TË ÇERTIFIKUARA)
📁 OPSIONE SHTESË
▪️FULL OPTIONS!!!
▪️Start & Stop Keyless Go
▪️Baxha Xhami
▪️Sensorë & Kamera Parkimi
▪️Auto Start-Stop (fiket semafor)
▪️Timon Me Komanda S-LINE
▪️Sallon Lëkure
▪️Sendilje Elektrike/Ngrohje
▪️Drive Select
▪️Sistem Navigimi
▪️Kompjuter Bordi
▪️Radio - CD - AUX - Bluetooth
▪️Klima Bizonale
▪️Frena Elektrike (auto hold)
▪️Cruise Control
▪️Auto Pilot
▪️Fenerë dhe Stopa Led
▪️Pasqyra me Palosje
▪️Dhe shumë opsione te tjera…
ℹ️ MAKINA ËSHTE E SAPOARDHUR ME DOGANË TË PAGUAR & E GATSHME PËR ÇDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR!
CMIMI 11999€

Support Ukraine