Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Audi A4

€11,999
2015' Audi A4 photo #1
2015' Audi A4 photo #2
2015' Audi A4 photo #3
2015' Audi A4 photo #4
2015' Audi A4 photo #5
2015' Audi A4 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 9 years
Mileage: 95000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

ℹ️AUDI A4 35 TDI S-LINE
ℹ️VITI 2016
ℹ️FUQIA MOTORRIKE 2.0 DIESEL
ℹ️KAMBIO AUTOMAT 7G
ℹ️159.500 KM (TË ÇERTIFIKUARA)
📁 OPSIONE SHTESË
▪️FULL OPTIONS!!!
▪️Start & Stop Keyless Go
▪️Baxha Xhami
▪️Sensorë & Kamera Parkimi
▪️Auto Start-Stop (fiket semafor)
▪️Timon Me Komanda S-LINE
▪️Sallon Lëkure
▪️Sendilje Elektrike/Ngrohje
▪️Drive Select
▪️Sistem Navigimi
▪️Kompjuter Bordi
▪️Radio - CD - AUX - Bluetooth
▪️Klima Bizonale
▪️Frena Elektrike (auto hold)
▪️Cruise Control
▪️Auto Pilot
▪️Fenerë dhe Stopa Led
▪️Pasqyra me Palosje
▪️Dhe shumë opsione te tjera…
ℹ️ MAKINA ËSHTE E SAPOARDHUR ME DOGANË TË PAGUAR & E GATSHME PËR ÇDO LLOJ PROVE TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR!
CMIMI 11999€

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 27 March 2024
Support Ukraine