Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi A4

€10,900
2013' Audi A4 photo #1
2013' Audi A4 photo #2
2013' Audi A4 photo #3
2013' Audi A4 photo #4
2013' Audi A4 photo #5
2013' Audi A4 photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

âś…AUDI A4 2.0TDI 2013
âś…Motorri 2.0TDI
âś…Kilometra 150.000km
âś…Kambjo:Automatike S-tronic
âś…Baxha
âś…Xhama te zinj
âś…Sendilje Elektirke
âś…Sendiljet para me ngrohje dhe fryrje
âś…Bluetooth-AuxRadio - CD
âś…Ekran i Madh
âś…Sensor Parkimi para dhe mbrapa
âś… Auto Start-Stop Engine (Fiket ne Semafor )
âś…Sistem Navigimi
âś…Komanda ne Timon
âś…Pasqyra Elektrike + Ngrohje
âś…Pasqyra me Palosje
âś…Xhamat Elektrik
âś…Klima
âś…Sensor Shiu
âś…Sensor Dritash
âś…Fener Led - BiKseno
âś…ESP/ ABS
âś…Disqe 17 me goma te reja
âś… Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targim
Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar .

Çmimi : 10.900 € i diskutushem

Support Ukraine