Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A4

€10,900
2013' Audi A4 photo #1
2013' Audi A4 photo #2
2013' Audi A4 photo #3
2013' Audi A4 photo #4
2013' Audi A4 photo #5
2013' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

✅AUDI A4 2.0TDI 2013
✅Motorri 2.0TDI
✅Kilometra 150.000km
✅Kambjo:Automatike S-tronic
✅Baxha
✅Xhama te zinj
✅Sendilje Elektirke
✅Sendiljet para me ngrohje dhe fryrje
✅Bluetooth-AuxRadio - CD
✅Ekran i Madh
✅Sensor Parkimi para dhe mbrapa
✅ Auto Start-Stop Engine (Fiket ne Semafor )
✅Sistem Navigimi
✅Komanda ne Timon
✅Pasqyra Elektrike + Ngrohje
✅Pasqyra me Palosje
✅Xhamat Elektrik
✅Klima
✅Sensor Shiu
✅Sensor Dritash
✅Fener Led - BiKseno
✅ESP/ ABS
✅Disqe 17 me goma te reja
✅ Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targim
Makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar .

Çmimi : 10.900 € i diskutushem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 12 September 2023
Support Ukraine