Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2013' Audi A4

€12,800
7 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Kilometrazhi: 217000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A4 S Line 2.0 TDI
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Shqiptare
✔ Km: 217000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Motor 2.0 Diesel, S Line, Kompjuter Bordi, Sensor Parkimi, CD, Aux, USB, Goma te reja, Xhama te zi, E sapo targuar, me letra dhe kolaudim per dy vite etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
✔ Cmimi: 12.800€
✔ Telefon: +355692497771

  • 069Tregoni telefonin
  • NRG Motors
  • Durrës
  • 1 Mars 2022
Support Ukraine