Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi A4

€12,800
7 photos
Body: Sedan - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 217000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A4 S Line 2.0 TDI
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Shqiptare
✔ Km: 217000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Motor 2.0 Diesel, S Line, Kompjuter Bordi, Sensor Parkimi, CD, Aux, USB, Goma te reja, Xhama te zi, E sapo targuar, me letra dhe kolaudim per dy vite etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
✔ Cmimi: 12.800€
✔ Telefon: +355692497771

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 1 March 2022