2012' Audi A4 photo #1
2012' Audi A4 photo #2
2012' Audi A4 photo #3
2012' Audi A4 photo #4
2012' Audi A4 photo #5
2012' Audi A4 photo #6
6 foto

2012' Audi A4

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,500
Publikuar 22 Prill 2024ID: 938ROu

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Audi A4

Shitet audi a4 2.0 benzine quattro
Behet 100% me impiant gazi.
Kambio automatike 8+1 marsha
Viti i prodhimit 2012
Makina sapo ka ardhur nga Kanadaja eshte targuar per here te pare ne Shqiperi ne Mars 2024!
Makina ka 240000 km origjinale te saja jane te verifikuara me ane te carfaxit.
Opsionet:
Baxha xhami
Ndricimi led para dhe mbrapa
Sediljet me levizje elektronike
Sedilje me memorie
Ngrohje sedilje,cdo gje meshin.
Pasqyrat me ngrohje.
Kambio automatike 8 marsha
Etj makina eshte shume e shpejte
215 hp
Sapo jane vendosur 4 goma te reja 100% .Disqe 18.
Sapo nderruar vaj filtra.
Makina eshte blere per qejf,si makine personale JO TREGETI!Arsyeja e shitjes eshte sepse nevojitet SUV per arsye pune.
Nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte kontrolluar edhe ne Kanada edhe ketu ne servise te Audit.Cmimi i diskutueshem nga afer.

Support Ukraine