2012' Audi A4 photo #1
2012' Audi A4 photo #2
2012' Audi A4 photo #3
2012' Audi A4 photo #4
2012' Audi A4 photo #5
2012' Audi A4 photo #6
6 photos

2012' Audi A4

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,500
Published 22 April 2024ID: 938ROu

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2012' Audi A4

Shitet audi a4 2.0 benzine quattro
Behet 100% me impiant gazi.
Kambio automatike 8+1 marsha
Viti i prodhimit 2012
Makina sapo ka ardhur nga Kanadaja eshte targuar per here te pare ne Shqiperi ne Mars 2024!
Makina ka 240000 km origjinale te saja jane te verifikuara me ane te carfaxit.
Opsionet:
Baxha xhami
Ndricimi led para dhe mbrapa
Sediljet me levizje elektronike
Sedilje me memorie
Ngrohje sedilje,cdo gje meshin.
Pasqyrat me ngrohje.
Kambio automatike 8 marsha
Etj makina eshte shume e shpejte
215 hp
Sapo jane vendosur 4 goma te reja 100% .Disqe 18.
Sapo nderruar vaj filtra.
Makina eshte blere per qejf,si makine personale JO TREGETI!Arsyeja e shitjes eshte sepse nevojitet SUV per arsye pune.
Nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte kontrolluar edhe ne Kanada edhe ketu ne servise te Audit.Cmimi i diskutueshem nga afer.

Support Ukraine