2010' Audi A4 photo #1
2010' Audi A4 photo #2
2010' Audi A4 photo #3
2010' Audi A4 photo #4
2010' Audi A4 photo #5
2010' Audi A4 photo #6
6 foto

2010' Audi A4

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,000
Publikuar 27 NĂ«ntor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: mbZATk

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2010' Audi A4

Shitet audi A4
Viti 2010
Motorr 2.0 benzine
Ne gjendje shume te mire.
Dokumente te sapo paguara.
Baxho xhami.
Goma te reja.
Makina s'ka asnje gervishje.
Çmimi 7000€ i diskutueshem bejme dhe nderrim.

Support Ukraine