Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Audi A4

€7,000
2010' Audi A4 photo #1
2010' Audi A4 photo #2
2010' Audi A4 photo #3
2010' Audi A4 photo #4
2010' Audi A4 photo #5
2010' Audi A4 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet audi A4
Viti 2010
Motorr 2.0 benzine
Ne gjendje shume te mire.
Dokumente te sapo paguara.
Baxho xhami.
Goma te reja.
Makina s'ka asnje gervishje.
Çmimi 7000€ i diskutueshem bejme dhe nderrim.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 27 November 2023
Support Ukraine