2009' Audi A4 photo #1
2009' Audi A4 photo #2
2009' Audi A4 photo #3
2009' Audi A4 photo #4
2009' Audi A4 photo #5
2009' Audi A4 photo #6
6 foto

2009' Audi A4

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,900
Publikuar 20 Maj 2024ID: Gc3AQN

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2009' Audi A4

Audi A4 TDI importuar nga Italia
Viti 2009
Motorr 2.0 nafte
Cambio Automatike (8 marshe)
Navigator
Fener stopa led bixenon
Sensore parkimi
Pasqyra me palosje dhe ngrohje
Xhama elektrik
Komanda ne timon
Karikator me 6 cd
Fener me larje
231.000 km
Me dogan te paguar
Cmimi 6900€

Support Ukraine