2009' Audi A4 photo #1
2009' Audi A4 photo #2
2009' Audi A4 photo #3
2009' Audi A4 photo #4
2009' Audi A4 photo #5
2009' Audi A4 photo #6
6 photos

2009' Audi A4

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,900
Published 20 May 2024ID: Gc3AQN

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2009' Audi A4

Audi A4 TDI importuar nga Italia
Viti 2009
Motorr 2.0 nafte
Cambio Automatike (8 marshe)
Navigator
Fener stopa led bixenon
Sensore parkimi
Pasqyra me palosje dhe ngrohje
Xhama elektrik
Komanda ne timon
Karikator me 6 cd
Fener me larje
231.000 km
Me dogan te paguar
Cmimi 6900€

Support Ukraine