Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Audi A4

€2,800
6 foto
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet audi a 4 2004 1.9 manul.Makina eshte ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorrike .Gomat te reja sa jan ven letrat te prera per 1 vit kondicjoner klima radjo cd e perdorur vec nga nji dore ska nevoj per asgje

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 6 Shkurt 2023
Support Ukraine