Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Audi A4

€2,800
6 photos
Age: 19 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

Shitet audi a 4 2004 1.9 manul.Makina eshte ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorrike .Gomat te reja sa jan ven letrat te prera per 1 vit kondicjoner klima radjo cd e perdorur vec nga nji dore ska nevoj per asgje

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 6 February 2023
Support Ukraine