Gjeni Mjete Komerciale 

Volkswagen

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €17,000

  2007' Volkswagen

  4 Qershor 2020, Durrës

  VW crafter Viti 2007 220500km 20+1 Tv+mikrofon i pershatshem per udhetime te gjata Kondicioner edhe sobe Dere elektrike Baxhe xhami 

  Shto te të preferuarat

 • €4,050

  2007' Volkswagen T5

  I skaduar12 Dhjetor 2019, Krujë

  VW T5 1.9 TDI VITI 2007 me klim me webssto dy dyr mesit ne gjendje shum mir per ma shum Info Kontakt viber dhe WhatsApp ... 

  Shto te të preferuarat

 • €8,000

  2004' Volkswagen VW LT

  I skaduar21 Shkurt 2019, Tiranë

  Makina eshte e vitit 2004 me dekumenta te paguara per nje vit,6 goma te reja mushama te re me 215 mij km te vetat eshte ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Transporter T4

  €10,000

  2012' Volkswagen Transporter T4

  I skaduar5 Qershor 2018, Durrës

  Shitet Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin me kazan fiks - 91.850 km origjinale - 10.000 euro (i diskutushem) - Cel: 0692086410 - 5 vende - ... 

  Shto te të preferuarat

 • €12,500

  2009' Volkswagen

  I skaduar10 Prill 2018, Elbasan

  Karotrec vw crafter 2.5 tdi, i sapo ardhur nga Gjermania, e vitit 2009 ne gjendje super perfekte nga ana motorrike ashtu dhe Xhenerike,dora e dyte,te ... 

  Shto te të preferuarat

 • €9,500

  2010' Volkswagen T5

  I skaduar7 Shtator 2017, Sarandë

  Shitet w T5 multivan 1.9 nafte 155000 km origjinale ne gjendje te shkelqyer mund ta kontrolloni ku te deshironi .opsione ...kondicioner xhama elektrik ,pasqyra elektrike, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Volkswagen T5

  €6,800

  2008' Volkswagen T5

  I skaduar5 Korrik 2017, Fier

  1900 cc  185000 km 

  Shitet Volkswagen Transporter 1.9 TDI 84CV Furgone, km 185000, ne gjendje shum te mir teknike dhe vizule, ardhur me dt.02.06.2017 nga Firenze Itali. cmimi 6800 ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj