Shto te të preferuarat

2007' Volkswagen T5

€4,050
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Lloj: Minibus

VW T5 1.9 TDI VITI 2007 me klim me webssto dy dyr mesit ne gjendje shum mir per ma shum Info Kontakt viber dhe WhatsApp +38649174666 /+37744749683 speinter vito lt crafter iveco caddy t4 ://// /Fuoni Gjindet ne Gjakov ///

Shiteni Makinën Tuaj