Shto te të preferuarat

2004' Volkswagen VW LT

€8,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Lloj: Furgon Ushqimor

Makina eshte e vitit 2004 me dekumenta te paguara per nje vit,6 goma te reja mushama te re me 215 mij km te vetat eshte 3.5ton ngarkesa maksimale pa tahograf ka 1 muaj qe eshte targuar.motorrin e ka 2500 turbo karroceria 4 metra e gjate me 2 e gjere dhe 2 e 30 e larte.Super gjendje,tel serjoze ju lutem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 21 Shkurt 2019
Shiteni Makinën Tuaj