Gjeni Mjete Komerciale 

Makineri komerciale të përdorura

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €5,500

  1995' Iveco

  I skaduar31 Korrik 2018, Durrës

  Iveko euro cargo sapo ardhur me.dogan te paguar vit prodhimi 1995 motorr 4 pistona turbo 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Mercedes-Benz Sprinter

  €7,999

  2011' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar17 Korrik 2018, Tiranë

  Sprinter 213 CDI Viti 2011 I sa po ardhur ne gjendje shum te mire me kamer etj per ma shum info kontakt viber +37744749683 lt ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,500

  2007' Iveco

  I skaduar10 Korrik 2018, Delvinë

  shitet ose nderrohet ne gjendje shum te mire 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz Vito

  €7,900

  2009' Mercedes-Benz Vito

  I skaduar3 Korrik 2018, Kavajë

  Fugoni tani ka ardhur me dogan te paguar viti 2009 esht ne super gjendje kondicioneri funksonal 8+1 sallon meshin sendilet mund te kthehen si de ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' MAN

  €21,000

  2002' MAN

  I skaduar26 Qershor 2018, Tiranë

  man viti 2002 41 vende ritarder abs tv dvd cd klima gomat e reja bagazhet elektrik shitet per arsyje mosperdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' MAN 12-170

  €7,999

  2005' MAN 12-170

  I skaduar19 Qershor 2018, Kukës

  Shes Manin ne gjendje shume te mire, modeli 12-170, posedon edhe kranin i cili poashtu eshte funksional. Per detaje tjera: 049 124 216 viber : ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Scania 124/470

  €13,700

  2010' Scania 124/470

  I skaduar12 Qershor 2018, Durrës

  Scania 124/470 Euro 3 (2003 )shitet per arsye mos perdorimi me dogane te paguar e pa punuar asnje dite ne shqiperi .vetem koka.0686030290. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Transporter T4

  €10,000

  2012' Volkswagen Transporter T4

  I skaduar5 Qershor 2018, Durrës

  Shitet Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin me kazan fiks - 91.850 km origjinale - 10.000 euro (i diskutushem) - Cel: 0692086410 - 5 vende - ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Toyota Tundra TRD Pro

  €16,500

  2015' Toyota Tundra TRD Pro

  I skaduar30 Maj 2018, Korçë

  5700 cc, Benzinë 24454 km  Automatike  E kuqe 

  2015 Toyota Tundra TRD Pro. Për më shumë informacion mbi këtë automjet dhe shumë më tepër automjete të përdorura dhe të reja të shitura nga ... 

  Shto te të preferuarat

 • €12,500

  1998' BOVA

  I skaduar17 Prill 2018, Fier

  Shitet Autobuzi Bova 57 vende, viti 12/1998, 4x4, me dokumenta te paguara deri ne 28/03/2019, me dy Televizora, wc, dvd, MP3 ,mikrofon, me 2 baxha, ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj