Find Commercial Vehicles 

Used commercial machinery

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • €5,500

  1995' Iveco

  Expired31 July 2018, Durres

  Iveko euro cargo sapo ardhur me.dogan te paguar vit prodhimi 1995 motorr 4 pistona turbo 

  Bookmark This

 • 2011' Mercedes-Benz Sprinter

  €7,999

  2011' Mercedes-Benz Sprinter

  Expired17 July 2018, Tirane

  Sprinter 213 CDI Viti 2011 I sa po ardhur ne gjendje shum te mire me kamer etj per ma shum info kontakt viber +37744749683 lt ... 

  Bookmark This

 • €2,500

  2007' Iveco

  Expired10 July 2018, Delvine

  shitet ose nderrohet ne gjendje shum te mire 

  Bookmark This

 • 2009' Mercedes-Benz Vito

  €7,900

  2009' Mercedes-Benz Vito

  Expired3 July 2018, Kavaje

  Fugoni tani ka ardhur me dogan te paguar viti 2009 esht ne super gjendje kondicioneri funksonal 8+1 sallon meshin sendilet mund te kthehen si de ... 

  Bookmark This

 • 2002' MAN

  €21,000

  2002' MAN

  Expired26 June 2018, Tirane

  man viti 2002 41 vende ritarder abs tv dvd cd klima gomat e reja bagazhet elektrik shitet per arsyje mosperdorimi 

  Bookmark This

 • 2005' MAN 12-170

  €7,999

  2005' MAN 12-170

  Expired19 June 2018, Kukes

  Shes Manin ne gjendje shume te mire, modeli 12-170, posedon edhe kranin i cili poashtu eshte funksional. Per detaje tjera: 049 124 216 viber : ... 

  Bookmark This

 • 2010' Scania 124/470

  €13,700

  2010' Scania 124/470

  Expired12 June 2018, Durres

  Scania 124/470 Euro 3 (2003 )shitet per arsye mos perdorimi me dogane te paguar e pa punuar asnje dite ne shqiperi .vetem koka.0686030290. 

  Bookmark This

 • 2012' Volkswagen Transporter T4

  €10,000

  2012' Volkswagen Transporter T4

  Expired5 June 2018, Durres

  Shitet Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin me kazan fiks - 91.850 km origjinale - 10.000 euro (i diskutushem) - Cel: 0692086410 - 5 vende - ... 

  Bookmark This

 • 2015' Toyota Tundra TRD Pro

  €16,500

  2015' Toyota Tundra TRD Pro

  Expired30 May 2018, Korce

  5700 cc, Petrol 24454 km  Automatic  Red 

  2015 Toyota Tundra TRD Pro. Për më shumë informacion mbi këtë automjet dhe shumë më tepër automjete të përdorura dhe të reja të shitura nga ... 

  Bookmark This

 • €12,500

  1998' BOVA

  Expired17 April 2018, Fier

  Shitet Autobuzi Bova 57 vende, viti 12/1998, 4x4, me dokumenta te paguara deri ne 28/03/2019, me dy Televizora, wc, dvd, MP3 ,mikrofon, me 2 baxha, ... 

  Bookmark This

Sell Your Car