Find Commercial Vehicles 

Used commercial machinery

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • €23,000

  2001' Mercedes-Benz

  Expired19 September 2019, Tirane

  Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte ka kamje 6 marrshe. Bllokaxh diferencjali. … 

  Bookmark This

 • €10,500

  2011' Mercedes-Benz

  Expired12 September 2019, Tirane

  Shes Sprinter model 313 . Viti 2011 .Me letra te paguara deri ne dhjetor 2019..Makines jan ndruar vaj filtra te Mercedez Be Albania , Makina … 

  Bookmark This

 • €11,000

  2004' Scania R 470

  Expired29 August 2019, Durres

  Scania Model R 470 Viti 2004 Norma Euro 3 Mjeti disponon Kamio automatike Retarder Bllokazh motorri Frigorifer ne gabine Sobe ngrohje Km 726000 origjinale Goma … 

  Bookmark This

 • €12,500

  2002' Mercedes-Benz Sprinter

  Expired22 August 2019, Tirane

  MERCEDES BENZ SPRINTER . MOTORR 413CDI . VITI 2002-2003 . KM 250MIJE . KAMBIO MANUALE . DOPIO KONDICIONER PARA DHE MBRAPA . SOBE PER NGROHJE … 

  Bookmark This

 • €3,200

  2005' Fiat

  Expired16 August 2019, Fier

  С готовыми на заказ номерными знаками 1 + 1 с балансировкой веса с конденсатором 2005 года 1.6 1.6 бензин внедорожный бензин с новой гарантией на … 

  Bookmark This

 • €3,200

  2005' Fiat doblo

  Expired15 August 2019, Fier

  Me dogan gati per targa 1+1 trasport me balester per pesh me condisjoner e 2005 1.6 gaz benzin imjant i sapo ven i ri me … 

  Bookmark This

 • €16,900

  2002' MAN

  Expired8 August 2019, Tirane

  KAMION MAN 14-280 -VITI I PRODHIMIT 2002 -FUQIA MOTORRIT 280 HP -PESHA MBAJTESE 7TON RIMORKIO--- -VITI I PRODHIMIT 2010 -PESHA MBAJTESE 11 TON (KAMION+ RIMORKIO) … 

  Bookmark This

 • €26,000

  2015' Mercedes-Benz Actros

  Expired1 August 2019, Tirane

  Shitet kamjoni actros makina esht ne gjendje perfekte e sapo dal nga servisi i esht ber sherbim komplet gomina balestre ferrota te reja koka paraleli … 

  Bookmark This

 • €12,600

  2015' DAF

  Expired4 July 2019, Fier

  Shitet daf lf 45 per arsye mos perdorimi makina eshte targuar per here te ne maj 2015 dhe ka kryer 1 rruge ne dy muaj … 

  Bookmark This

 • €2,000

  1991' Ford Transit

  Expired27 June 2019, Elbasan

  makina eshte ne gjendje te mire pune shitet per mos perdorim motorri 2.400 esht eshte kate pistoc viti prodhimit 1991 

  Bookmark This