Gjeni Mjete Komerciale 

Makineri komerciale të përdorura

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' MAN

  €21,000

  2002' MAN

  I skaduar26 Qershor 2018, Tiranë

  man viti 2002 41 vende ritarder abs tv dvd cd klima gomat e reja bagazhet elektrik shitet per arsyje mosperdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' MAN 12-170

  €7,999

  2005' MAN 12-170

  I skaduar19 Qershor 2018, Kukës

  Shes Manin ne gjendje shume te mire, modeli 12-170, posedon edhe kranin i cili poashtu eshte funksional. Per detaje tjera: 049 124 216 viber : ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Scania 124/470

  €13,700

  2010' Scania 124/470

  I skaduar12 Qershor 2018, Durrës

  Scania 124/470 Euro 3 (2003 )shitet per arsye mos perdorimi me dogane te paguar e pa punuar asnje dite ne shqiperi .vetem koka.0686030290. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Transporter T4

  €10,000

  2012' Volkswagen Transporter T4

  I skaduar5 Qershor 2018, Durrës

  Shitet Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin me kazan fiks - 91.850 km origjinale - 10.000 euro (i diskutushem) - Cel: 0692086410 - 5 vende - ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Toyota Tundra TRD Pro

  €16,500

  2015' Toyota Tundra TRD Pro

  I skaduar30 Maj 2018, Korçë

  5700 cc, Benzinë 24454 km  Automatike  E kuqe 

  2015 Toyota Tundra TRD Pro. Për më shumë informacion mbi këtë automjet dhe shumë më tepër automjete të përdorura dhe të reja të shitura nga ... 

  Shto te të preferuarat

 • €12,500

  1998' BOVA

  I skaduar17 Prill 2018, Fier

  Shitet Autobuzi Bova 57 vende, viti 12/1998, 4x4, me dokumenta te paguara deri ne 28/03/2019, me dy Televizora, wc, dvd, MP3 ,mikrofon, me 2 baxha, ... 

  Shto te të preferuarat

 • €12,500

  2009' Volkswagen

  I skaduar10 Prill 2018, Elbasan

  Karotrec vw crafter 2.5 tdi, i sapo ardhur nga Gjermania, e vitit 2009 ne gjendje super perfekte nga ana motorrike ashtu dhe Xhenerike,dora e dyte,te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' MAN 28-292

  €18,000

  2003' MAN 28-292

  I skaduar3 Prill 2018, Tiranë

   

  Shto te të preferuarat

 • 2018' Mercedes-Benz 207

  €2,500

  2018' Mercedes-Benz 207

  I skaduar27 Mars 2018, Tiranë

  Mercedes benz 207 me letra deri dhejtor 2018 Ne gjendje te shkelqye Cel 0698336370 Cmimi 2500€ i disk 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz 311

  €8,500

  2004' Mercedes-Benz 311

  I skaduar20 Mars 2018, Has

  shitet kamjoncine, sprinter 313 cdi viti 2004, dopjo kabine me dekomenta deri ne qeshore, e cdoganuar ne qeshor te vitit kaluar, e ardhur nga gjermania ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj