Gjeni Mjete Komerciale 

Makineri komerciale të përdorura

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2001' Mercedes-Benz Atego 1018

  €23,000

  2001' Mercedes-Benz Atego 1018

  9 Prill 2020, Tiranë

  Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte ka kamje 6 marrshe. Bllokaxh diferencjali. ... 

  Shto te të preferuarat

 • €18,000

  2002' Iveco

  I skaduar26 Mars 2020, Durrës

  Shitet Kamion Iveko Viti 2002 Kambio Automatike Km : 531'079 Ngjyra Blu Kuaj fuqi 430 kf Cmimi : 18'000 Euro Nr. Cel : 0695574805 

  Shto te të preferuarat

 • €8,000

  2007' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar19 Mars 2020, Fier

  Mercedes Benz sprinter 315 dopio gabin viti 2007 ne gjendje shum te mir pune me karroceri 3meter 45 cm makina eshte ne gjendje shum te ... 

  Shto te të preferuarat

 • €11,000

  1995' Mercedes-Benz

  I skaduar5 Mars 2020, Kurbin

  26 26 kamion mercedez 6x6 ne gjendje shum te mire pune 

  Shto te të preferuarat

 • €8,000

  2003' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar27 Shkurt 2020, Vlorë

  Mercedes Sprinter Karoatrec 311 Automatik Viti 2003 Tensjonusi i Ripit Pulexhot Tamburot te 4 Bashk me Ferotat jan ven te Reja te Blera te Mercedesi ... 

  Shto te të preferuarat

 • €36,000

  2004' Komatsu

  I skaduar13 Shkurt 2020, Durrës

  Shitet komatsu wa 480.gjendje te mire.ore pune 12000.mjeti ndodhet ne itali veri.shitet deri ne port durres pa dogane.viti 2004.28 Ton KASMI MAKINERI.SUKTH DURRES 

  Shto te të preferuarat

 • €6,000

  1992' Mercedes-Benz

  I skaduar7 Shkurt 2020, Elbasan

  Shes mercedes benz 814 me naft viti 1992 me kabin frigoriferike qe punon me korent 3 fazor ngrires. Makina esht ne gjendje te mir ka ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,000

  2000' Mercedes-Benz

  I skaduar30 Janar 2020, Korçë

  Shitet kamion Mercedes benz vario viti 1997 me dokumenta te regullta deri 6-1-2021 dhe ne gjendje teknike shum te mire per me shum na kontaktoni ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ayats Bravo 1

  €45,000

  2006' Ayats Bravo 1

  I skaduar14 Janar 2020, Tiranë

  Naftë  Automatike  E bardhë 

  78+2 seats, the bus is located in Macedonia... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,050

  2007' Volkswagen T5

  I skaduar12 Dhjetor 2019, Krujë

  VW T5 1.9 TDI VITI 2007 me klim me webssto dy dyr mesit ne gjendje shum mir per ma shum Info Kontakt viber dhe WhatsApp ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj