Shto te të preferuarat

2001' Mercedes-Benz Atego 1018

€23,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2001 Mercedes-Benz Atego 1018 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Lloj: Kamion

Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte ka kamje 6 marrshe. Bllokaxh diferencjali. Bllokazh motorri.libreze vinxhi+ kazan vetshkarkues Vinxh palfinger 601 me 3 dalje. Viti 2001.motorr euro 3. Xhama Elektrik. Pasqyra Elektrime. Liber sherbimesh.