Bookmark This

2001' Mercedes-Benz Atego 1018

€23,000
Report This Ad!
  • 2001 Mercedes-Benz Atego 1018 in Tirane, Albania
Expired
Type: Truck

Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte ka kamje 6 marrshe. Bllokaxh diferencjali. Bllokazh motorri.libreze vinxhi+ kazan vetshkarkues Vinxh palfinger 601 me 3 dalje. Viti 2001.motorr euro 3. Xhama Elektrik. Pasqyra Elektrime. Liber sherbimesh.