Gjeni Mjete Komerciale 

Kia

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Kia K2500

  €5,300

  2005' Kia K2500

  I skaduar23 Nëntor 2017, Elbasan

  Shitet Kia K2500 e vitit 2005 e sapo ardhur nga italia me dokumenta te paguar per 1 vit. Makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje … 

  Shto te të preferuarat