Find Commercial Vehicles 

Kia

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • 2005' Kia K2500

  €5,300

  2005' Kia K2500

  Expired23 November 2017, Elbasan

  Shitet Kia K2500 e vitit 2005 e sapo ardhur nga italia me dokumenta te paguar per 1 vit. Makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje ... 

  Bookmark This

Sell Your Car