Shto te të preferuarat

2005' Kia K2500

€5,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Kia K2500 në Elbasan, Shqipëri
  • 2005 Kia K2500 në Elbasan, Shqipëri
  • 2005 Kia K2500 në Elbasan, Shqipëri
  • 2005 Kia K2500 në Elbasan, Shqipëri
I skaduar
Lloj: Mbajtëse Mallrash

Shitet Kia K2500 e vitit 2005 e sapo ardhur nga italia me dokumenta te paguar per 1 vit. Makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje te shkelqyer e gatshme per pune servisi fundit i sapo bere si; nderrim kit i rripit te fazes, nderrim i vajit dhe filtrave, bateri e re, gomat jane te reja 90% goma rezerve 2 cope, celsa 2 cope makina eshte blere ne Itali me zero km dhe e perdorur vetem nga vete pronari aktual e gatshme per cdo lloj prove. Shume e paster dhe komode ne gabine ne llojin e saj sic e shikoni ne foto. Eshte shume e manovrueshme per parkim ne qytet dhe hapesire si nje veture e zakonshme. E lejushme te perdoret me leje drejtimi te gjithave kategorive numri i vendeve ulur me leje qarkullimi eshte 3 persona pra (2+1). Cmimi 5300 euro pak i diskutueshem! Vetem tel. serioze. Flm.

Shiteni Makinën Tuaj