Gjeni Mjete Komerciale 

Mekanizëm komercial në Durrës

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €12,000

  2008' Iveco

  3 Shtator 2020, Durrës

  Shitet kamjoni iveco 3 akse 8 pistonsh motorr w. Ne gjendje shume te mire estetike dhe motorrike. Shitet per arsye mosperdorimi. 

  Shto te të preferuarat

 • 2020' Toyota

  €21,480

  2020' Toyota

  3 Korrik 2020, Durrës

  2000 cc, Naftë 3 km  Automatike  E bardhë 

  2020 Toyota Hilux Revo G Double Cab sale by UCES MOTORS 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volvo FE280

  €24,000

  2009' Volvo FE280

  I skaduar18 Qershor 2020, Durrës

  Shitet Kamion Volvo FE280, euro 5 me dy akse, me kambio manuale. Viti 2009. 690mije km.Pesha totale 20100kg, pesha kamionit 8640kg edhe pesha mbajtese 11400kg. … 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Volkswagen

  €17,000

  2007' Volkswagen

  I skaduar4 Qershor 2020, Durrës

  VW crafter Viti 2007 220500km 20+1 Tv+mikrofon i pershatshem per udhetime te gjata Kondicioner edhe sobe Dere elektrike Baxhe xhami 

  Shto te të preferuarat

 • €28,000

  2001' MAN

  I skaduar14 Maj 2020, Durrës

  Man viti 2001 36 + 1 Vende.Me fature TVSH. 

  Shto te të preferuarat

 • €18,000

  2002' Iveco

  I skaduar26 Mars 2020, Durrës

  Shitet Kamion Iveko Viti 2002 Kambio Automatike Km : 531'079 Ngjyra Blu Kuaj fuqi 430 kf Cmimi : 18'000 Euro Nr. Cel : 0695574805 

  Shto te të preferuarat

 • €36,000

  2004' Komatsu

  I skaduar13 Shkurt 2020, Durrës

  Shitet komatsu wa 480.gjendje te mire.ore pune 12000.mjeti ndodhet ne itali veri.shitet deri ne port durres pa dogane.viti 2004.28 Ton KASMI MAKINERI.SUKTH DURRES 

  Shto te të preferuarat

 • €12,999

  2001' Scania

  I skaduar26 Shtator 2019, Durrës

  Shitet koke +trailer. Koke Scania 114 380 e vitit 2001,me letra deri ne 31/12/2019.Kamioni ka punuar vetem Italine dhe eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe … 

  Shto te të preferuarat

 • €11,000

  2004' Scania R 470

  I skaduar29 Gusht 2019, Durrës

  Scania Model R 470 Viti 2004 Norma Euro 3 Mjeti disponon Kamio automatike Retarder Bllokazh motorri Frigorifer ne gabine Sobe ngrohje Km 726000 origjinale Goma … 

  Shto te të preferuarat

 • €30,000

  2013' MAN TGX

  I skaduar13 Qershor 2019, Durrës

  Shite Man MAN TGX 18.480 BLS EURO 6. Vit prodhimi 2013. Cmimi 35'000 euro pa TVSH. 

  Shto te të preferuarat