Gjeni Mjete Komerciale 

Mekanizëm komercial në Durrës

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €5,500

  1995' Iveco

  I skaduar31 Korrik 2018, Durrës

  Iveko euro cargo sapo ardhur me.dogan te paguar vit prodhimi 1995 motorr 4 pistona turbo 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Scania 124/470

  €13,700

  2010' Scania 124/470

  I skaduar12 Qershor 2018, Durrës

  Scania 124/470 Euro 3 (2003 )shitet per arsye mos perdorimi me dogane te paguar e pa punuar asnje dite ne shqiperi .vetem koka.0686030290. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Volkswagen Transporter T4

  €10,000

  2012' Volkswagen Transporter T4

  I skaduar5 Qershor 2018, Durrës

  Shitet Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin me kazan fiks - 91.850 km origjinale - 10.000 euro (i diskutushem) - Cel: 0692086410 - 5 vende - ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Scania 124/470

  €13,800

  2007' Scania 124/470

  I skaduar6 Mars 2018, Durrës

  Scania 124/470 Euro 3 (2003 )shitet per arsye mos perdorimi me dogane te paguar e pa punuar asnje dite ne shqiperi .0686030290. 

  Shto te të preferuarat

 • €16,000

  2000' Iveco

  I skaduar1 Shkurt 2018, Durrës

  Mikser betonjerk impiant Iveco Trakker 410E42 viti 2000 4 Akse Motor te dyte Pajisje Coime Gomuar 60% km 137000 Gjendje shume të mirë, në dispozicion ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault ILIADE

  Të diskutueshme

  2000' Renault ILIADE

  I skaduar31 Gusht 2017, Durrës

  KONDICIONER TV DVD MIKROFON FRIGO WC ALKOHOLTEST PER SHOFER Info. 0693112649 Viber watsup 0693887633 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' MAN TEMSA

  €29,000

  2006' MAN TEMSA

  I skaduar10 Gusht 2017, Durrës

  EURO 4 , VITI PRODHIMIT 2006 , FUQIA MOTORRIKE 4580 KUBIK, NUMRI VENDEVE 38, AC, FRENA ELEKTRIKE, JESTIK AJRI, GOMA TE REJA,DOKUMENTA TE RREGULLTA TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Caterpillar

  €26,500

  2010' Caterpillar

  I skaduar27 Korrik 2017, Durrës

  Katerpilar 428 d me dogan te paguar me hapje dhe zjatje ka dy kava 60 30 ka dhe kov betoni 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' MAN

  €35,000

  2010' MAN

  I skaduar14 Qershor 2017, Durrës

  I ardhur nga gjermania. 432 mij km origjinale.ne gjendje perfekt. Me dogane.i pa targuar. Ndrim vetem me banes te re. 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mercedes-Benz

  €12,000

  2010' Mercedes-Benz

  I skaduar9 Qershor 2017, Durrës

   

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj