Find Commercial Vehicles 

Commercial machinery in Durres

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • €12,999

  2001' Scania

  26 September 2019, Durres

  Shitet koke +trailer. Koke Scania 114 380 e vitit 2001,me letra deri ne 31/12/2019.Kamioni ka punuar vetem Italine dhe eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe ... 

  Bookmark This

 • €11,000

  2004' Scania R 470

  29 August 2019, Durres

  Scania Model R 470 Viti 2004 Norma Euro 3 Mjeti disponon Kamio automatike Retarder Bllokazh motorri Frigorifer ne gabine Sobe ngrohje Km 726000 origjinale Goma ... 

  Bookmark This

 • €30,000

  2013' MAN TGX

  Expired13 June 2019, Durres

  Shite Man MAN TGX 18.480 BLS EURO 6. Vit prodhimi 2013. Cmimi 35'000 euro pa TVSH. 

  Bookmark This

 • €7,000

  2004' Mercedes-Benz Sprinter

  Expired11 May 2019, Durres

  Makina eshte mercedes 316 cdi (frigorifer i markes carrier ) e sapoardhur nga italia viti 2004 peshe mbajtse 1300 kg ne gjendje prefekte frigoriferi punon ... 

  Bookmark This

 • €12,000

  2003' Scania

  Expired14 February 2019, Durres

  Scania 124/470 Euro 3 (2003 )shitet per arsye mos perdorimi me dogane te paguar e pa punuar asnje dite ne shqiperi .vetem koka.0686030290. 

  Bookmark This

 • €13,700

  2003' Scania

  Expired4 October 2018, Durres

  124470 km 

  Scania 124/470 Euro 3 (2003 )shitet per arsye mos perdorimi me dogane te paguar e pa punuar asnje dite ne shqiperi .vetem koka.0686030290. 

  Bookmark This

 • 2005' Citroen Citroen C3 1.4 Diesel Manual V

  €2,000

  2005' Citroen Citroen C3 1.4 Diesel Manual V

  Sold21 August 2018, Durres

  1400 cc, Diesel 140 km  Manual  Blue 

  Shitet Citroen C3 1.4 Diesel Manual Viti 2005 ..Makina Posedon ,Airbag , Abies ,Kondicioner , Xhama elektrik , Paaqyra elektrike , radio cd , Motorrike ... 

  Bookmark This

 • €5,500

  1995' Iveco

  Expired31 July 2018, Durres

  Iveko euro cargo sapo ardhur me.dogan te paguar vit prodhimi 1995 motorr 4 pistona turbo 

  Bookmark This

 • 2010' Scania 124/470

  €13,700

  2010' Scania 124/470

  Expired12 June 2018, Durres

  Scania 124/470 Euro 3 (2003 )shitet per arsye mos perdorimi me dogane te paguar e pa punuar asnje dite ne shqiperi .vetem koka.0686030290. 

  Bookmark This

 • 2012' Volkswagen Transporter T4

  €10,000

  2012' Volkswagen Transporter T4

  Expired5 June 2018, Durres

  Shitet Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin me kazan fiks - 91.850 km origjinale - 10.000 euro (i diskutushem) - Cel: 0692086410 - 5 vende - ... 

  Bookmark This

Sell Your Car