Vodhi automjetin ‘Range Rover’ një natë më parë, policia arreston në flagrancë autorin teksa drejtonte makinën luksoze

4 javë më parë - 3 Shkurt 2024, shqiptarja
Vodhi automjetin ‘Range Rover’ një natë më parë, policia arreston në flagrancë autorin teksa drejtonte makinën luksoze
TIRANË- Policia ka arrestuar në flagrancë personin që mbrëmjen e djeshme (30 janar) vodhi një automjet luksoz tip ‘Range Rover’.

Automjeti u vodh rreth orës 19:00 të mbrëmjes së djeshme pranë një hoteli në kryeqytet, ndërsa pasditen e sotme policia ka kapur në flagrancë autorin Adrian Hamalli i cili u gjet brenda automjetit luksoz.

"Shtetasi Adrian Hamalli u kap në flagrancë duke drejtuar mjetin e vjedhur dhe tashmë është nën shoqërimin e Komisariatit Nr. 5"- njofton policia. 

Support Ukraine