Tiranë/ Shoferi përplaset me tre makina dhe largohet nga vendngjarja, 5 të plagosur

1 vit, 3 muaj më parë - 24 Shkurt 2023, abcnews
Tiranë/ Shoferi përplaset me tre makina dhe largohet nga vendngjarja, 5 të plagosur
Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Një automjet është përplasur me tre mjete të tjera dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur pesë persona, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën. Policia bën me dije se shoferi që ka shkaktuar aksidentin është larguar nga vendi i ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 23.02.2023, në afërsi të Vasil Shantos, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar (larguar nga vendi i aksidentit), ka përplasur automjetet me drejtues shtetasit E. M., A. P., dhe A. M.

Një automjet është përplasur me tre mjete të tjera dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur pesë persona, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën. Policia bën me dije se shoferi që ka shkaktuar aksidentin është larguar nga vendi i ngjarjes.

Support Ukraine