Tiranë/ Sherr pas aksidentit, qëllohet me thikë i riu

1 vit, 8 muaj më parë - 1 Prill 2021, opinion
Tiranë/ Sherr pas aksidentit, qëllohet me thikë i riu
Një aksident i regjistruar në zonën e “Bërrylit” në Tiranë është bërë shkak i një konflikti fizik mes dy personave.

Një i ri ka qenë duke lëvizur me motor, kur është përplasur fillimisht nga një makinë. Më pas, shoferi ka dalë nga makina dhe e ka qëlluar me mjet prerës.

Grupi hetimor mbërriti po vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Support Ukraine