Shoferi humb kontrollin e makinës dhe përfundon në lokal, plagoset një grua

3 vjet, 7 muaj më parë - 26 Gusht 2020, Gazeta Shqiptare
Shoferi humb kontrollin e makinës dhe përfundon në lokal, plagoset një grua
Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në afërsi të Prrenjasit, ku një person ka humbur drejtimin e automjetit dhe ka përfunduar në një lokal aty pranë.

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në afërsi të Prrenjasit, ku një person ka humbur drejtimin e automjetit dhe ka përfunduar në një lokal aty pranë.

Burimet bëjnë me dije se është plagosur një grua. Kjo e fundit është dërguar në spital, ku po merr mjekimin e duhur.

Bëhet me dije se gruaja është jashtë rrezikut për jetën.

Support Ukraine