Shijak, motori përplaset me trafikndarësen, vdes 40-vjeçari

1 vit, 4 muaj më parë - 25 Nëntor 2022, opinion
Shijak, motori përplaset me trafikndarësen, vdes 40-vjeçari
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar në Shijak.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00, në fshatin Rrotull. 40-vjeçari B. B., duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafikndarësen e rrugës. Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën.

Rreth orës 13:00, në fshatin Rrotull, Shijak, shtetasi B. B., rreth 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe është përplasur me trafikndarësen e rrugës. Si pasojë e përplasjes, shtetasi B. B. ka humbur jetën”-njofton policia.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine