Po kalonte rrugën, makina përplas për vdekje këmbësorin në Shkodër

4 vjet më parë - 6 Gusht 2018, Gazeta Shqiptare
Po kalonte rrugën, makina përplas për vdekje këmbësorin në Shkodër
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen. Mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili për pasojë ka humbur jetën në vend.

Viktima ka qenë duke kaluar rrugën kur është përplasur nga një automjet tip "Benz", i cili po lëvizte me shpejtësi.

Policia ka ndaluar drejtuesin e automjetit si dhe ka nisur me hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti të rëndë.

Support Ukraine