Aksident i rëndë/ Përplasen dy makina, një prej tyre përfundon e përmbysur në arë, plagosen dy persona

4 vjet, 1 muaj më parë - 13 Janar 2020, Gazeta Shqiptare
Aksident i rëndë/ Përplasen dy makina, një prej tyre përfundon e përmbysur në arë, plagosen dy persona
Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në autostradën Lezhë-Shkodër.

Raportohet se dy makina janë përplasur dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona. Si pasojë e përplasjes mjeti fouristradë ka përfunduar në kanal i përmbysur.

Mësohet se të lënduarit janë dërguar me urgjencë në spital.

Support Ukraine