Përplasen 4 makina në Tiranë

3 vjet, 6 muaj më parë - 30 Gusht 2020, Gazeta Shqiptare
Përplasen 4 makina në Tiranë
Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Burime bëjnë të ditur se katër automjete janë përplasur tek Unaza e Madhe, pranë Selitës.

Fatmirësisht nga përplasja nuk ka njerëz të lënduar, por njëri nga automjetet i përfshirë në aksident ka pësuar më shumë dëmtime.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Support Ukraine