Ngjarje e rëndë në Laç: Përplasen dy mjete, 3 të plagosur

4 vjet, 2 muaj më parë - 18 Dhjetor 2019, Gazeta Shqiptare
Ngjarje e rëndë në Laç: Përplasen dy mjete, 3 të plagosur
Një aksident rrugor është shënuar pak minuta më prë në aksin rrugor Laç-Mamurras.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy mjete, dhe si rrjedhojë 3 persona janë plagosur. Këta të fundit janë nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës, ku dy prej tyre janë në gjendje të rëndë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes, po ende nuk dihen shkaqet e përplasjes së mjeteve.

Support Ukraine