Merr flakë një autobus i mbushur me pasagjerë në aksin Fier- Levan

3 vjet, 4 muaj më parë - 20 Tetor 2020, Gazeta Shqiptare
Merr flakë një autobus i mbushur me pasagjerë në aksin Fier- Levan
Një autobus me pasagjerë ka marrë flakë në aksin Fier- Levan, në vendin e njohur si Qafa e Koshovicës.

Raportohet se në momentin që mori flakë autobusi ka qenë i mbushur me udhëtarë të cilët lëviznin nga Levani për në Fier. Sapo janë pikasur flakët, drejtuesi i mjetit dhe faturinoja kanë zbritur pasagjerët.

Mësohet e flakët kanë shpërthyer në pjesën e pasme të autobusit, e shkak mund të jetë një defekt në motor.

Support Ukraine